Ražotājs: Sony
Modelis: XQCQ54C0B.EEAC
EAN: 4589771647431
Iepazīstieties ar Sony Xperia X5 IV 5G viedtālruni, kas izcēlies ar pasaules līmeņa tehnoloģiju un modernu dizaina pieeju. Šī tālruņa ekrāns ir 15,5 cm (6,1") liels un izgatavots no OLED materiāla, sniedzot spilgtas krāsas un skaidrus attēlus ar 2520 x 1080 pikseļu izšķirtspēju. Ar 8th Generation Qualcomm Snapdragon procesoru un 8 GB RAM jaudu, šis viedtālrunis savā darbībā ir ļoti ātrs un piedāvā jaudīgu 128 GB iekšējo atmiņu, kā arī lielas uzglabāšanas iespējas.
Telefons ir aprīkots ar labāko operētājsistēmu Android 12, kas nodrošina vienmērīgu un gludu lietotāja pieredzi. Viedtālrunis ir iekļauts 5G tīklā, kas nodrošina jums ātru un stabili savienojumu ar jūsu draugiem un ģimeni. Izmantojot divas SIM kartes, jūs vienmēr paliksit savienojumā ar savu vidi un vienumu. Tāpat Wi-Fi 6 un Bluetooth 5.2 tehnoloģija nodrošina jums ātru un uzticamu savienojamību un labas kvalitātes audio atskaņošanu.
Aizmugurējās kameras sistēma sastāv no 12 MP kameras, kas nodrošina vēlamo attēlu kvalitāti un detalizāciju, savukārt 12 MP priekšējā kamera ir ideāla jaunu bildēm un pašportretiem. Tādā pašā laikā maksimālais kadru ātrums 120 fps, kas ļauj jums iegūt skaidras un labi kvalitatīvas video un attēlu.
Sony Xperia X5 IV 5G ir aprīkots ar 5000 mAh bateriju, kas nodrošina pietiekamu darbības laiku, Gorilla Glass Victus aizsardzība nodrošina drošību pret ārējiem bojājumiem, un ātrā uzlādes tehnoloģija ļauj ātri un efektīvi uzlādēt jūsu viedtālruni. Šī ierīce ir jaudīga, stilīga un pilna ar funkcijām, kas nodrošina labu lietotāja pieredzi un piegādā jums nākotnes tehnoloģiju jau tagad.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia X5 IV 5G 128GB D.Sim - Black 15,5 cm (6.1") Divas SIM kartes Android 12 USB Veids-C 8 GB 5000 mAh Melns | €1577.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 15,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2520 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | OLED |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 12 |
| Google aplikācijas | Google Cast |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Divas SIM kartes |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM + eSIM |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| aptX tehnoloģija | |
| Bluetooth profili | LDAC |
| Atbalsta 3G joslas | 800,850,900,1700,1900,2100 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/3.5 " |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1/1.7 " |
| Trešās aizmugures kameras sensora izmērs | 1/2.5 " |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,7 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 82 ° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 40 ° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 124 ° |
| Aizmugures kameras fokusa attālums | 2,4 cm |
| Otrās aizmugures kameras fokusa attālums | 6 cm |
| Trešās aizmugures kameras fokusa attālums | 1,6 cm |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/2.9 " |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 83 ° |
| Sensora tips | Exmor RS |
| Maksimālais kadru ātrums | 120 fps |
| Auto fokuss | |
| Atbalstītie kameras attēlu formāti | JPEG |
| Atbalstītie kameras video formāti | H.264 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IPX8, IP6X |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 8 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 172 g |
| Platums | 67 mm |
| Dziļums | 8,2 mm |
| Augstums | 156 mm |
| Iepakojuma platums | 92 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma augstums | 26 mm |
| Iepakojuma svars | 304 g |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| BeiDou | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith satelīta sistēma (QZSS) | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Bezvadu lādēšana | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | Power Delivery |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 8 Gen 1 |
| Tehniskās detaļas | |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | 8517130000 |
| Multimediji | |
| Atbalstītie audio formāti | AAC+, AAC-ELD, AAC-LC, AAC-LD, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, MIDI, MP3 |
| Atbalstītie video formāti | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9 |