Ražotājs: Sony
Modelis: 1312-3901
EAN: 7311271603498
Sony Xperia XA2 Ultra. Displeja diagonāle: 15,2 cm (6"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 630. RAM ietilpība: 4 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 23 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera. Baterijas performance: 3580 mAh. Produkta krāsa: Melns. Svars: 221 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony Xperia XA2 Ultra 15,2 cm (6") 4G USB Veids-C 4 GB 32 GB 3580 mAh Melns | €602.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Lietotnes izplatīšanas platforma | Google Play |
| Google aplikācijas | Google Maps, Google Play, YouTube |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 15,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Displeja stikla veids | Gorilla Glass |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Otrais LCD ekrāns | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 23 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Digitālā tālummaiņa | 5 x |
| Priekšējās kameras veids | Duālā kamera |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 16 MP |
| Otrās frontālās kameras izšķirtspēja (skaitliska) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Optiskā sensora izmērs | 25,4 / 2,3 mm |
| Maksimālais kadru ātrums | 120 fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 2160p |
| Auto fokuss | |
| Tālummaiņas spēja | |
| Sejas noteikšana | |
| ISO jutīgums | 3200, 6400, 12800 |
| Video ierakstīšana | |
| Attēla stabilizētājs | |
| Nakts režīms | |
| Geotagging | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Smaida detektors | |
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 2G standarti | Edge, GPRS, GSM |
| 3G standarti | HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profili | A2DP |
| Tethering (modema režīms) | |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 256 GB |
| USB lielapjoma atmiņa | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3580 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 221 g |
| Platums | 80 mm |
| Dziļums | 9,5 mm |
| Augstums | 163 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Wi-Fi novietojums | |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| Tūlītēja ziņojumapmaiņa (IM) | |
| Tērzēšana | |
| E–pasts | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrā uzlāde | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Lidojuma režīms | |
| Telefons ar mkrofonu un skaļruni | |
| Mikrofona klusinātājs | |
| Atbalsts kontakta grupām | |
| Tēmas | Tapetes |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs, Notikumu atgādinātājs, Piezīmes, Darāmo lietu saraksts |
| Personalizācija | Ikonas, Ēdienkarte, Īsceļi |
| Vibrējošs signāls | |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Multimediji | |
| FM radio | |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 630 |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Sensori | |
| Tuvuma sensors | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Orientācijas sensors | |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Zvana vadība | |
| Konferences zvana iespēja | |
| Zvanītāja ID | |
| Zvana gaidīšana | |
| Ātrā numura izsaukšana | |
| Zvanu pāradresācija | |
| Zvana taimeris | |
| Zvana aizturēšana | |