Ražotājs: Sony
Modelis: XQBE52C2B.EEAC
EAN: 4589771645345
Sony Xperia XQBE52C2B.EEAC. Displeja diagonāle: 16,5 cm (6.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 1644 pikseļi, Ekrāna veids: OLED. Procesora frekvence: 2,8 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 888. RAM ietilpība: 12 GB, Iekšējās glabātuves ietilpība: 512 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 12 MP, Aizmugurējās kameras veids: Trīskāršā kamera. SIM kartes spējas: Hibrīda duālā SIM. Nodrošināta operētājsistēma: Android 11. Baterijas performance: 4500 mAh. Produkta krāsa: Melns. Svars: 211 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 11 |
| Google aplikācijas | Google Cast |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 16,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 1644 pikseļi |
| Ekrāna forma | Plakana virsma |
| Ekrāna veids | OLED |
| Displeja stikla veids | Corning Glass |
| Gorilla Glass versija | Gorilla Glass Victus |
| Projektora formātu attiecība | 21:9 |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Atbalsta HDR | |
| Tīklošana | |
| SIM kartes spējas | Hibrīda duālā SIM |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| aptX tehnoloģija | |
| Atbalsta 3G joslas | 800,850,900,1700,2100 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Trīskāršā kamera |
| Otras aizmugures kameras sensora izmērs | 1/29 " |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Trešās aizmugures kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Trešās aizmugures kameras atvēruma numurs | 2,2 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85 ° |
| Otras aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 48 ° |
| Trešās aizmugures kameras redzamības lauka (FOV) leņķis | 124 ° |
| Aizmugures kameras fokusa attālums | 2,4 cm |
| Otrās aizmugures kameras fokusa attālums | 5 cm |
| Trešās aizmugures kameras fokusa attālums | 1,6 cm |
| Priekšējās kameras veids | Viena kamera |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1/4 " |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 78 ° |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Sensora tips | Exmor RS |
| Auto fokuss | |
| Attēla stabilizētājs | |
| Geotagging | |
| Pašfotografēšanās taimeris | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Bārs |
| Produkta krāsa | Melns |
| International Protection (IP) code | IPX5, IPX8 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Ūdensizturīgs |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| RAM ietilpība | 12 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1000 GB |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 4500 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 211 g |
| Platums | 72 mm |
| Dziļums | 8,9 mm |
| Augstums | 166 mm |
| Navigācija | |
| GPS | |
| GPS | |
| BeiDou | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2,8 GHz |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 888 |
| Ziņojumapmaiņa | |
| Īssziņu serviss (SMS) | |
| MMS (Multimedia Messaging Service) | |
| E–pasts | |
| Darbības rādītāji | |
| Video zvans | |
| Ātrā uzlāde | |
| Bezvadu lādēšana | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | Adaptive Fast Charging |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Balss zvana izsaukšana | |
| Balss komandas | |
| Vibrējošs signāls | |
| Savienojamība | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| USB versija | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Abonēšana | |
| Abonēšanas veids | Bez abonēšanas |
| Papildus informācija | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85171300 |
| Multimediji | |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Atbalstītie audio formāti | AAC-ELD, AAC-LC, ALAC, AMR-NB, AMR-WB, DSD, FLAC, MIDI, MP3, MP4, OPUS, PCM, Vorbis, eAAC+ |
| Atbalstītie video formāti | H.263, H.264, H.265, MPEG4, VP8, VP9 |