Ražotājs: Bestway
Modelis: 58037
EAN: 6942138918298
Bestway 58037. Produkta veids: Vāks, Produkta krāsa: Zils, Materiāls: Polietilēns. Svars: 2,71 kg. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Kaste, Iepakojuma platums: 350 mm. Minimālais pasūtījums: 6 pcs, Daudzums uz paletes: 120 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Vāks |
| Produkta krāsa | Zils |
| Materiāls | Polietilēns |
| Baseina diametrs (max) | 3,66 m |
| Intrastat kods | 39269097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Vienības apjoms | 65000 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,71 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi, kas iekļauti | |