Ražotājs: Bestway
Modelis: 58039
EAN: 6942138918311
Bestway 58039. Produkta veids: Vāks, Produkta krāsa: Zils, Materiāls: Polietilēns. Svars: 4,86 kg. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Kaste, Iepakojuma platums: 350 mm. Minimālais pasūtījums: 4 pcs, Daudzums uz paletes: 100 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
BESTWAY PVC POOL COVER 58039 5.49M | €26.99 |
|
eltek.lv |
Bestway Pokrywa Na BaStelażowy 18FT/549cm | €30.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Vāks |
| Produkta krāsa | Zils |
| Materiāls | Polietilēns |
| Baseina diametrs (max) | 5,49 m |
| Intrastat kods | 39269097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Vienības apjoms | 60000 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,86 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 4 pcs |
| Daudzums uz paletes | 100 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Piederumi, kas iekļauti | |