Ražotājs: Bestway
Modelis: 58093
EAN: 6942138918403
Bestway 58093. Produkta veids: Filtra sūkņa kasetne, Produkta krāsa: Zils, Balts. Filtrēšanas jauda: 1249 l/h, Minimālā sūknēšanas jauda: 1,2 m³/h. Augstums: 90 mm, Diametrs: 8 cm, Svars: 124 g. Iepakojuma tips: Folijas maiss, Iepakojuma platums: 80 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm. Daudzums transportējamā kastē: 12 pcs, Minimālais pasūtījums: 6 pcs, Daudzums uz paletes: 864 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Filtra elements Nr1 8918403 (6942138918403) Baseins | €3.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Filtra sūkņa kasetne |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Intrastat kods | 84219990 |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 8 cm |
| Augstums | 90 mm |
| Svars | 124 g |
| Darbības rādītāji | |
| Filtrēšanas jauda | 1249 l/h |
| Minimālā sūknēšanas jauda | 1,2 m³/h |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Daudzums uz paletes | 864 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Folijas maiss |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Vienības apjoms | 9000 cm³ |