Ražotājs: Bestway
Modelis: 58095
EAN: 6942138918427
Bestway 58095. Produkta veids: Filtra sūkņa kasetne, Produkta krāsa: Zils, Balts, Piemērots: 7949 L, 9463 L. Svars: 310 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Folijas maiss, Iepakojuma platums: 142 mm. Minimālais pasūtījums: 6 pcs, Daudzums uz paletes: 216 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Filtra elements Nr4 8918427 (6942138918427) Baseins | €5.90 |
|
eltek.lv |
Bestway filtrującej IV (58391) | €11.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Filtra sūkņa kasetne |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Intrastat kods | 84219990 |
| Piemērots | 7949 L, 9463 L |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Folijas maiss |
| Iepakojuma platums | 142 mm |
| Iepakojuma dziļums | 254 mm |
| Iepakojuma augstums | 142 mm |
| Vienības apjoms | 36000 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 310 g |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Daudzums uz paletes | 216 pcs |