Ražotājs: Bestway
Modelis: 58233
EAN: 6942138918038
Bestway 58233. Produkta veids: Virsmas putu karote, Produkta krāsa: Zils, Pelēks, Balts, Materiāls: Plastmasa. Svars: 1,77 kg. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Kaste, Iepakojuma platums: 250 mm. Minimālais pasūtījums: 4 pcs, Daudzums uz paletes: 96 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Virsmas putu karote |
| Produkta krāsa | Zils, Pelēks, Balts |
| Materiāls | Plastmasa |
| Baseina diametrs (max) | 4,57 m |
| Intrastat kods | 84212100 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 320 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Vienības apjoms | 95000 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,77 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 4 pcs |
| Daudzums uz paletes | 96 pcs |