Ražotājs: Bestway
Modelis: 58277
EAN: 6942138914917
Bestway 58277. Produkta veids: Baseina sārņu atdalīšanas kauss, Produkta krāsa: Zils, Saderīgs kāta diametrs: 3 cm. Svars: 176 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma tips: Blisters, Iepakojuma platums: 300 mm. Minimālais pasūtījums: 12 pcs, Daudzums uz paletes: 480 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
BESTWAY CLEANCAST SKIMMER 32CM X 30.5CM | €3.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Baseina sārņu atdalīšanas kauss |
| Produkta krāsa | Zils |
| Saderīgs kāta diametrs | 3 cm |
| Intrastat kods | 39269097 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Iepakojuma platums | 300 mm |
| Iepakojuma dziļums | 480 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Vienības apjoms | 30000 cm³ |
| Iepakojuma saturs | |
| Rokturis iekļauts | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 176 g |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 12 pcs |
| Daudzums uz paletes | 480 pcs |