Ražotājs: Bestway
Modelis: 58430
EAN: 6941607311325
Bestway 58430. Produkta veids: Kāpnītes, Produkta krāsa: Zils, Balts, Materiāls: Metāls, Plastmasa. Augstums: 840 mm, Svars: 5,6 kg. Iepakojuma tips: Kaste, Iepakojuma platums: 420 mm, Iepakojuma dziļums: 870 mm. Minimālais pasūtījums: 1 pcs, Daudzums uz paletes: 38 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Bestway Drabinka do basenu 84 cm (58430) | €44.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kāpnītes |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Intrastat kods | 73269098 |
| Interleaved Two of Five (ITF-14) | 06942138966091 |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 840 mm |
| Svars | 5,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 420 mm |
| Iepakojuma dziļums | 870 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Vienības apjoms | 33000 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 1 pcs |
| Daudzums uz paletes | 38 pcs |