Ražotājs: Bestway
Modelis: 60311
EAN: 6942138981155
Bestway 60311. Produkta veids: Filtra kārtridžs, Produkta krāsa: Zils, Balts. Platums: 106 mm, Dziļums: 106 mm, Augstums: 80 mm. Iepakojuma tips: Aptinamais ar ieliktni, Iepakojuma dziļums: 445 mm, Iepakojuma augstums: 190 mm. Daudzums transportējamā kastē: 12 pcs, Oriģinālās kastes platums: 335 mm, Kastes garums (Master): 445 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Bestway Lay-Z-Spa Filter Cartridge(VI) | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Filtra kārtridžs |
| Produkta krāsa | Zils, Balts |
| Interleaved Two of Five (ITF-14) | 66942138981157 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 2 |
| Iepakojuma tips | Aptinamais ar ieliktni |
| Iepakojuma dziļums | 445 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Iepakojuma svars | 176 g |
| Vienības apjoms | 28000 cm³ |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 10,6 cm |
| Platums | 106 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Svars | 166 g |
| Ergonomika | |
| Viegli tīrāms | |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums transportējamā kastē | 12 pcs |
| Kastes garums (Master) | 445 mm |
| Oriģinālās kastes platums | 335 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 190 mm |