Ražotājs: Siemens
Modelis: LZ12ITI14
EAN: 4242003903575
Siemens LZ12ITI14. Tips: Tvaiku nosūcēja recirkulācijas komplekts, Produkta krāsa: Pelēks. Zīmolu saderība: Siemens. Svars: 300 g. Iepakojuma platums: 220 mm, Iepakojuma dziļums: 535 mm, Iepakojuma augstums: 80 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Siemens Siem Clean Air Umluft-Set LZ12ITI14 | €79.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Tvaiku nosūcēja recirkulācijas komplekts |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Siemens |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 535 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 900 g |