Ražotājs: Siemens
Modelis: LZ46850
EAN: 4242003730812
Siemens LZ46850. Tips: Tvaiku nosūcēja panelis, Produkta krāsa: Balts. Zīmolu saderība: Siemens. Platums: 598 mm, Dziļums: 20 mm, Augstums: 40 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 664 mm, Iepakojuma dziļums: 50 mm. Daudzums uz paletes: 300 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Siemens LZ46850, Griffleiste Design-Griffleiste für | €214.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Tvaiku nosūcēja panelis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Darbības rādītāji | |
| Zīmolu saderība | Siemens |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 664 mm |
| Iepakojuma dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 620 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Svars | 480 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 300 pcs |