Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-TQ6702 GEN2-00
EAN: 0767035224589
Allied Telesis AT-TQ6702 GEN2. Maksimālais datu pārraides ātrums: 2401,9 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 802.1x RADIUS, SSID, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Hidden SSID. Vadības protokoli: SNMPv1, v2c, v3. Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Enerģija patēriņš: 19 W, Strāvas patēriņš (maks): 24 W. Izvietošana: Siena, Produkta krāsa: Balts, Kabeļu bloķēšanas slota veids: Kensington
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 2401,9 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500,5000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11ax, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Ātrā viesabonēšana | |
| Atbalsta VLAN | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Bezvadu izolācija | |
| Joslas virzīšana | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Syslog | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, SSID, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3, WPA3-Enterprise |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Hidden SSID |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | |
| Automātiska bezvadu sadales sistēma (WDS) | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| LED indikatori | |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5,93 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3048 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 45 mm |
| Augstums | 240 mm |
| Svars | 1,2 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| Vadības protokoli | SNMPv1, v2c, v3 |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Enerģija patēriņš | 19 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 24 W |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |