Ražotājs: D-Link
Modelis: DAP-2020/E
EAN: 0790069428739
D-Link DAP-2020 bezvadu piekļuves punkts ir spēcīgs ierīce, kas nodrošina maksimālo datu pārraides ātrumu 300 Mbit/s, padarot to ideālu risinājumu mazākiem un vidējiem uzņēmumiem. Tā atbalsta Ethernet LAN datu ātrumus 10/100 Mbit/s un strādā 2.4 - 2.4835 GHz frekvenču joslā, izmantojot tīkla standartus, piemēram, IEEE 802.3i un IEEE 802.3u.
D-Link DAP-2020 iekļauj uzlabotus drošības algoritmus, piemēram, WPA un WPA2, nodrošinot, ka jūsu tīkls ir drošs un aizsargāts pret neautorizētu piekļuvi. Ierīce ir balta un ir sertificēta ar Wi-Fi un CE, nodrošinot, ka tā atbilst nepieciešamajiem kvalitātes standartiem.
Ierīce ir kompakta, ar izmēriem 147,5 x 113 x 31,5 mm un vieglu dizainu tikai 224,7 g. Tas arī atbalsta Quality of Service (QoS) un tīmekļa bāzētu vadību, piedāvājot lietotājiem lielāku kontroli un elastību.
D-Link DAP-2020 nodrošina vienkāršu iestatīšanu un konfigurēšanu pateicoties tā intuītīvajai un lietotājam draudzīgajai saskarnei. Ierīce ietver atiestates pogu, divas antenas un DC-in ligzdu. Tas arī atbalsta Power over Ethernet (PoE), kas vienkāršo uzstādīšanu un izslēdz nepieciešamību pēc papildu strāvas kabeļiem.
D-Link DAP-2020 bezvadu piekļuves punkts piedāvā uzticamu un augstu veiktspēju pieslēgšanos, padarot to par lielisku izvēli mazākiem un vidējiem uzņēmumiem, kuri meklē ekonomisku risinājumu savām tīklošanas vajadzībām.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
D-Link DAP-2020 | €38.50 |
|
www.topbiz.fr |
D-Link DAP-2020 point d'accès réseaux locaux sans fil 300 Mbit/s Blanc | €52.03 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u |
| Modulācija | CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| Sertifikācija | Wi-Fi, CE |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenu daudzums | 2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 65 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 147,5 mm |
| Dziļums | 113 mm |
| Augstums | 31,5 mm |
| Svars | 224,7 g |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 12 V |
| Ieejas strāva | 0.5 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 2,25 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,06 m |
| Paletes platums | 110 cm |
| Transportējamās kastes platums | 36 cm |
| Transportējamās kastes garums | 57,1 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Transportējamās kastes augstums | 24 cm |
| Transportējamās kastes svars | 6,7 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 6 kg |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 223 kg |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 480 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 48 pcs |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 343,6 kg |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 300 pcs |
| Paletes svars (aviotransportam) | 133,5 cm |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 30 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 208 mm |
| Iepakojuma dziļums | 274 mm |
| Iepakojuma augstums | 68 mm |
| Iepakojuma svars | 600 g |