Ražotājs: D-Link
Modelis: DAP-2310/E
EAN: 0790069366413
D-Link DAP-2310. Maksimālais datu pārraides ātrums: 300 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 - 2.485 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSID, WDS, WPA, WPA2. Vadības protokoli: SNMPv1,v2c, v3. Interfeiss: Ethernet. Enerģija patēriņš: 8 W
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
D-Link DAP-2310 300 Mbit/s Power over Ethernet -tuki | €110.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.485 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit WEP, 64-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH, SSID, WDS, WPA, WPA2 |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Antena | |
| Antenas īpašības | Noņemama antena |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 2 dBi |
| Savienojamība | |
| Interfeiss | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 65 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMPv1,v2c, v3 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Enerģija patēriņš | 8 W |
| Izejas jaudas apraksts | 5V DC, 2A |
| Dizains | |
| LED indikatori | LAN, Jauda |
| Sertifikācija | FCC, CE, WiFi |
| Iekšējs | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Dimensijas (WxDxH) | 148 x 111 x 28 mm |
| Svars | 238 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes garums | 110 cm |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 3,6 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 10 pcs |
| Transportējamās kastes svars | 6,47 kg |
| Transportējamās kastes augstums | 31,7 cm |
| Transportējamās kastes garums | 40 cm |
| Transportējamās kastes platums | 24,5 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 72 pcs |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 72 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 484,3 kg |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 2,04 m |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 484,3 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 2,04 m |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 720 pcs |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 720 pcs |
| Papildus informācija | |
| Pārraides jaudas diapazons | 17 - 25 decibeli uz milivatu |
| Elektriskā LED | Jā |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 32 - 104 °F |
| Bezvadu tehnoloģija | 802.11 b/g |
| Tīklošanas īpatnības | Gigabit Ethernet |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 188 mm |
| Iepakojuma dziļums | 230 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 578 g |