Ražotājs: D-Link
Modelis: DAP-2622
EAN: 0790069457814
D-Link DAP-2622 bezvadu piekļuves punkts ir ideāls risinājums uzņēmumiem un organizācijām, kas vēlas nodrošināt uzticamu un drošu bezvadu tīkla savienojumu. Ar maksimālo datu pārraides ātrumu 1200 Mbit/s šis piekļuves punkts nodrošina ātru savienojamību ar vairākiem ierīcēm.
DAP-2622 ir izstrādāts ar augstu drošības algoritmu līmeni, ieskaitot 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSH, SSID, SSL/TLS, WPA un WPA2, lai nodrošinātu jūsu tīkla drošību. MAC adreses filtrācijas un attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojuma (RADIUS) funkcijas nodrošina papildu drošības slāņus.
Šis piekļuves punkts ir aprīkots ar 2 iekšējām antenām, kas ļauj izmantot MIMO (multi-in, multi-out) tehnoloģiju ar vairāku lietotāju iespējām. Tas atbalsta gan 2,4 GHz, gan 5 GHz frekvences ar maksimālo datu pārraides ātrumu attiecīgi 300 Mbit/s un 867 Mbit/s.
DAP-2622 tiek piedāvāts ar 3 Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietām, kas ļauj savienot ar tīklu arī ar vadu pievienojamām ierīcēm, piemēram, spēļu konsolēm, printeriem un stacionārajiem datoriem. Kabeļa likšanas tehnoloģija ir 10/100/1000Base-T(X), un Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrumi svārstās no 10 Mbit/s līdz 1000 Mbit/s.
Šis piekļuves punkts ir izturīgs un paredzēts uzstādīšanai uz sienas ar sērijveida krāsu balto. LED indikatori ļauj viegli uzraudzīt tīkla savienojuma stāvokli.
Kopumā D-Link DAP-2622 bezvadu piekļuves punkts ir spēcīgs un uzticams risinājums uzņēmumiem un organizācijām, kuras vēlas augstas ātruma bezvadu savienojamību un augstas drošības funkcijas.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Access Point D-Link DAP-2622 817510 (0790069457814) Access point | €160.00 |
|
eltek.lv |
Access D-Link DAP-2622 | €161.71 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| 6 GHz | Nē |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1200 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835, 5.15 - 5.85 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Bezvadu izolācija | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSH, SSID, SSL/TLS, WPA, WPA2 |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | SSID pārraide |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | Jā |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Jauda, Status |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 65 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 95 mm |
| Dziļums | 27,4 mm |
| Augstums | 154,1 mm |
| Svars | 212 g |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Enerģija patēriņš | 9,5 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 21,5 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |