Ražotājs: D-Link
Modelis: DWL-8620APE
EAN: 0790069441417
D-Link DWL-8620APE. Maksimālais datu pārraides ātrums: 2533 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q,.... Drošības algoritma atbalstīts: AES, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise. Vadības protokoli: SNMP v1/v2c/v3. Izejas spriegums: 12 V, Izejas strāva: 2,5 A, Strāvas patēriņš (maks): 24,24 W. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE; EN55032, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN60601-1-2, EN301489-1, EN301489-17, EN300328,...
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
D-Link DWL-8620APE point d'accès réseaux locaux sans fil 2533 Mbit/s Blanc Connexion Ethernet, supportant l'alimentati | €589.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 2533 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Kanālu skaits | 165 kanāli |
| Automātiska kanāla atlase | |
| MIMO | |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Atbalsta VLAN | |
| Joslas virzīšana | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 460185 h |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | AES, TKIP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Atbalstīto SSID skaits | 32 |
| Automātiska bezvadu sadales sistēma (WDS) | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| Sertifikācija | CE; EN55032, EN55024, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN60601-1-2, EN301489-1, EN301489-17, EN300328, EN301893; FCC; IC; cUL+UL; CB; RCM; NCC; BSMI; |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenu daudzums | 4 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 65 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 47 mm |
| Svars | 920 g |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP v1/v2c/v3 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 2,5 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 24,24 W |
| Tehniskās detaļas | |
| Transportējamās kastes augstums | 32,8 cm |
| Transportējamās kastes garums | 44,9 cm |
| Transportējamās kastes platums | 31,2 cm |
| Skaits vienā paletē (jūras transportam) | 150 pcs |
| Paletes garums | 110 cm |
| Paletes platums | 120 cm |
| Transportējamās kastes svars | 8,37 kg |
| Daudzums transportējamā kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Kastu skaits paletē (jūras transportam) | 30 pcs |
| Paletes neto svars (aviotransportam) | 226,3 kg |
| Paletes augstums (jūras transportam) | 177,5 cm |
| Paletes bruto svars (jūras transportam) | 276,9 kg |
| Paletes svars (aviotransportam) | 144,7 cm |
| Skaits vienā paletē (aviotransportam) | 120 pcs |
| Kastu skaits paletē (aviotransportam) | 24 pcs |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 7,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 295 mm |
| Iepakojuma dziļums | 296 mm |
| Iepakojuma augstums | 94 mm |
| Iepakojuma svars | 1,5 kg |