Ražotājs: Huawei
Modelis: 02353VUR
EAN: 6901443433612
Huawei AirEngine 5761-11. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1775 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Drošības algoritma atbalstīts: SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3. Izejas spriegums: 12 V, Strāvas patēriņš (maks): 15,3 W. Produkta krāsa: Balts. Antenas tips: Iekšējs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
AirEngine5761-11(11ax indoor,2+2 dual bands,smart antenna,USB,BLE) - 02353VUR (AirEngine5761-11) | €228.38 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1775 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Lietotāju skaits | 1024 lietotājs(i) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Atbalsta VLAN | |
| Maksimālā koeficienta kombinēšana (MRC) | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SSH-2, WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| DHCP izsekošana | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ekspluatācijas augstums | -60 - 5000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Svars | 1,05 kg |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 15,3 W |