Ražotājs: Huawei
Modelis: 50084452
EAN: 6901443433544
Huawei AirEngine 5761-11W. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1775 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Hidden SSID. IPv4 un IPv6 īpašības: IPv4/IPv6 access-control list (ACL). DC sprieguma diapazons: 12 V, Strāvas patēriņš (maks): 12,7 W. Izvietošana: Siena, Produkta krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1775 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Lietotāju skaits | 1024 lietotājs(i) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Automātiskā kanālu skenēšana | |
| Dupleksa režīma auto-pārrunas | |
| Tuneļa pāradresācija | |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Fit AP režīma funkcijas | AC dual-link backup, AC unified management & maintenance, Unified authentication on the AC |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| WLAN kanāla funkcijas | WLAN kanāla pārvaldība, WLAN kanāla datu pārraides ātruma regulēšana |
| Atbalsta VLAN | |
| Virtuālā LAN īpašības | SSID-based VLAN assignment |
| Ātruma limitēšana | |
| Adaptīvā joslas platuma pārvaldība | |
| Joslas virzīšana | |
| Maksimālā koeficienta kombinēšana (MRC) | |
| Cikliskās pārbīdes daudzveidība (CSD) | |
| Dinamiskā frekvences izvēle (DFS) | |
| Cikliskās aizkaves daudzveidība (CDD) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Īsais aizsargintervāls (GI) | 20, 40, 80 MHz |
| BeamForming | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Hidden SSID |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| DHCP izsekošana | |
| Bezvadu ielaušanās atklāšanas sistēma (WIDS) | |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Melnais saraksts | |
| Baltais saraksts | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ekspluatācijas augstums | -60 - 5000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 86 mm |
| Dziļums | 160 mm |
| Augstums | 38 mm |
| Svars | 300 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| IPv4 un IPv6 īpašības | IPv4/IPv6 access-control list (ACL) |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 7 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| DC sprieguma diapazons | 12 V |
| Strāvas patēriņš (maks) | 12,7 W |
| Darbības rādītāji | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1800 MHz |
| Iekšējā atmiņa | 1024 MB |
| Zibatmiņa | 512 MB |