Ražotājs: Huawei
Modelis: 50084981
EAN: 6901443444588
Huawei AP263. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WEP, WPA, WPA2, WPA3. Ieejas strāva: 12 A, Strāvas patēriņš (maks): 12 W. Izvietošana: Griesti, Galds, Siena, Produkta krāsa: Pelēks. Antenas tips: Iekšējs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Huawei AP263 Pelēks | €150.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| 6 GHz | Nē |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Galds, Siena |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| LED indikatori | Jā |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ekspluatācijas augstums | -60 - 5000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 86 mm |
| Dziļums | 38 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Svars | 320 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva | 12 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 12 W |