Ražotājs: iggual
Modelis: IGG316665
EAN: 8435364316665
iggual RW-N300-AP/R. Maksimālais datu pārraides ātrums: 300 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 - 2.4835 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz, Izejas spriegums: 5 V. Izvietošana: Sienā, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: LAN, WLAN, WPS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Pöörduspunkt iggual RW-N300-AP/R WIFI 5 Ghz 300 Mbps | €10.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Sienā |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| LED indikatori | LAN, WLAN, WPS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 135 g |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows / macOS |