Ražotājs: Intellinet
Modelis: 525800
EAN: 0766623525800
Intellinet 525800. Maksimālais datu pārraides ātrums: 100 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 – 2.483 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES. Izejas spriegums: 48 V, Izejas strāva: 2 A, Strāvas patēriņš (maks): 9 W. Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: Jauda, Sertifikācija: CC Class B, CE Mark, RoHS. Antenas tips: Iekšējs, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 3 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 525800 WLAN piekļuves punkts 100 Mbit/s Balts Power over Ethernet (PoE) | €38.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 100 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 – 2.483 GHz GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Jauda |
| Sertifikācija | CC Class B, CE Mark, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 3 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 144 mm |
| Dziļums | 144 mm |
| Augstums | 42,5 mm |
| Svars | 466 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 48 V |
| Izejas strāva | 2 A |
| Strāvas patēriņš (maks) | 9 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Darbības rādītāji | |
| Chipset | Atheros AR9341 |
| Iekšējā atmiņa | 64 MB |
| Zibatmiņa | 8 MB |