Ražotājs: LevelOne
Modelis: WAP-8021
EAN: 4015867200605
LevelOne WAP-8021. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1200 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Maiņstrāvas ievades spriegums: 12 V, Ieejas strāva: 1.5 A, Enerģija patēriņš: 17 W. Izvietošana: Galds, Produkta krāsa: Sudrabs, Izcelsmes valsts: Ķīna
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1200 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835, 5.15 - 5.35, 5.46 - 5.72, 5.725 - 5.825 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Lietotāju skaits | 100 lietotājs(i) |
| Kanālu skaits | 165 kanāli |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Darbības režīmi | Access Point (AP),Gateway,Repeater,WISP |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana |
| Atbalstīto SSID skaits | 4 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Galds |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Atiestates poga | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenu daudzums | 6 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 6 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 128 mm |
| Dziļums | 198 mm |
| Augstums | 28 mm |
| Svars | 660 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 12 V |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| Enerģija patēriņš | 17 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| CD pamācība | |
| Iepakojuma platums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 285 mm |
| Iepakojuma augstums | 65 mm |
| Iepakojuma svars | 1,32 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 685 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 245 mm |
| Kastes svars (Master) | 14 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |