Ražotājs: LevelOne
Modelis: WAP-8121
EAN: 0401586719919
LevelOne WAP-8121. Maksimālais datu pārraides ātrums: 433 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 - 5.825 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana. Slēdža tips: Vadīts. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45), Bezvadu internets. Izejas spriegums: 12 V, Izejas strāva: 1,5 A, Enerģija patēriņš: 15 W
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 433 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 5.825 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Lietotāju skaits | 80 lietotājs(i) |
| Kanālu skaits | 36 kanāli |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Plūsmas kontroles atbalsts | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Uztvērēja jutīgums | 2.4GHz: 802.11n (20MHZ): -70 dBm 802.11n (40MHZ): -68 dBm 802.11g: -72 dBm 802.11b: -95 dBm 5GHz: 802.11ac (80MHZ): -62 dBm 802.11ac (40MHZ): -65 dBm 802.11ac (20MHZ): -68 dBm 802.11n (40MHZ): -68 dBm 802.11n (20MHZ): -70 dBm 802.11a: -72 dBm |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana |
| Atbalstīto SSID skaits | 8 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jauda, WLAN |
| Sertifikācija | CE/FCC |
| Iekšējs | Nē |
| Antena | |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 3 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 15 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | -20 - 50 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 90 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 189 mm |
| Dziļums | 38,5 mm |
| Augstums | 189 mm |
| Svars | 326 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45), Bezvadu internets |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Enerģija patēriņš | 15 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 214 mm |
| Iepakojuma dziļums | 62 mm |
| Iepakojuma augstums | 317 mm |
| Iepakojuma svars | 680 g |