Ražotājs: NETGEAR
Modelis: EX6470-100FRS
EAN: 0606449152319
NETGEAR AC1900. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1900 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n. Izvietošana: Sienā, Produkta krāsa: Balts. Antenas tips: Iekšējs. Platums: 76 mm, Dziļums: 48 mm, Augstums: 166 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1900 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n |
| Dizains | |
| Izvietošana | Sienā |
| Produkta krāsa | Balts |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 48 mm |
| Augstums | 166 mm |
| Svars | 338 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās startēšanas gids | |