Ražotājs: NETGEAR
Modelis: WAX628-111EUS
EAN: 0606449163759
NETGEAR WAX628-111EUS. Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000,2500 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Lietotāju skaits: 200 lietotājs(i). Drošības algoritma atbalstīts: EAP-TLS, PEAP, SSL/TLS, TTLS, WPA, WPA2, WPA3, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: SSID pārraide, SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana. Izejas spriegums: 12 V, Izejas strāva: 3,5 A. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts. Antenas tips: Iekšējs, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 4,4 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
NETGEAR WAX628 - Insight Managed WiFi 6 AX5400 Dual-band Multi-Gig PoE Access Point 0606449163759 Access point | €525.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Lietotāju skaits | 200 lietotājs(i) |
| Auto MDI/MDI-X | Jā |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Izplatīšanas spektra metode | OFDM, OFDMA |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | EAP-TLS, PEAP, SSL/TLS, TTLS, WPA, WPA2, WPA3 |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | SSID pārraide, SSID pārraides ieslēgšana/izslēgšana |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | Jā |
| Automātiska bezvadu sadales sistēma (WDS) | Jā |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 4,4 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 3,5 A |