Ražotājs: NETGEAR
Modelis: WAX638E-111EUS
EAN: 0606449164336
NETGEAR WAX638E. Maksimālais datu pārraides ātrums: 4800 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 600 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 4800 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: SSID, WPA2-Enterprise, WPA3. DC sprieguma diapazons: 12 V, Ieejas strāva: 3.5 A. Produkta krāsa: Balts. Antenas tips: Iekšējs, Antenas īpašības: Iebūvēta antena, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 4,4 dBi
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 4800 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 600 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 4800 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (6 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Atbalsta VLAN | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SSID, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | |
| Automātiska bezvadu sadales sistēma (WDS) | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 4,4 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 266,6 mm |
| Dziļums | 268,3 mm |
| Augstums | 55,5 mm |
| Svars | 1,05 kg |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| DC sprieguma diapazons | 12 V |
| Ieejas strāva | 3.5 A |