Ražotājs: Techly
Modelis: I-WL-CPE120
EAN: 8051128108446
Techly I-WL-CPE120. Maksimālais datu pārraides ātrums: 300 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 GHz, Tīkla standarts: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Vadības protokoli: HTTP, Telnet. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Atbalsta Power over Ethernet (PoE): Passive PoE, DC sprieguma diapazons: 12 V, Ieejas strāva: 0.5 A. Izvietošana: Siena, Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: LAN, Jauda, WAN, Bezvadu internets
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| Darbības režīmi | AP / Repeater |
| Uztvērēja jutīgums | MCS7: -68dbm / MCS0: -86dbm |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Syslog | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WAN, Bezvadu internets |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 8 dBi |
| Polarizācija | Duāla polarizācija |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 88 mm |
| Dziļums | 57,6 mm |
| Augstums | 168 mm |
| Svars | 532 g |
| Iepakojuma saturs | |
| PoE adapteris ir komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| DC ieejas ligzda | |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | HTTP, Telnet |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Atbalsta Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| DC sprieguma diapazons | 12 V |
| Ieejas strāva | 0.5 A |
| Papildus informācija | |
| Horizontālā stara platums | 60 ° |
| Vertikālā stara platums | 33 ° |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, WEEE |