Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP225-OUTDOOR V1
EAN: 6935364083588
TP-Link EAP225-Outdoor V3. Maksimālais datu pārraides ātrums: 867 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. Atbalsta Power over Ethernet (PoE): Active PoE, Passive PoE, Izejas spriegums: 24 V, Enerģija patēriņš: 10,5 W. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE、FCC、RoHS. Antenas tips: Ārējs, Antenas virziena veids: Omni-directional, Antenas īpašības: Noņemama antena
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 867 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 5 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Ātruma limitēšana | |
| Joslas virzīšana | |
| Airtime Fairness (ATF) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Syslog | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| Sertifikācija | CE、FCC、RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Ārējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas īpašības | Noņemama antena |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 4 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 214,9 mm |
| Dziļums | 46 mm |
| Augstums | 26,7 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| PoE adapteris ir komplektā | |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalsta Power over Ethernet (PoE) | Active PoE, Passive PoE |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Izejas spriegums | 24 V |
| Enerģija patēriņš | 10,5 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 640 g |