Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP225-Wall V1
EAN: 6935364099770
TP-Link EAP225-Wall. Maksimālais datu pārraides ātrums: 867 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 300 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Enerģija patēriņš: 9 W, Strāvas patēriņš (maks): 25,5 W. Izvietošana: Siena, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: FCC, RoHS
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link EAP225-Wall 867 Mbit/s Balts Power over Ethernet (PoE) | €108.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 867 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Automātiska kanāla atlase | |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Atbalsta VLAN | |
| Ātruma limitēšana | |
| Bezvadu izolācija | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Syslog | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | FCC, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 4 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 40 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 90 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 143 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Augstums | 19,7 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Enerģija patēriņš | 9 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 25,5 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 184 mm |
| Iepakojuma dziļums | 117 mm |
| Iepakojuma augstums | 33 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |