Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP235
EAN: 6935364083465
TP-Link EAP235. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1267 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 400 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 867 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Multiple SSIDs. Atbalsta Power over Ethernet (PoE): Passive PoE, Strāvas patēriņš (maks): 10,87 W. Izvietošana: Griesti, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE, RoHS. Antenas tips: Iekšējs, Antenas īpašības: Iebūvēta antena, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 5 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link EAP235 WLAN piekļuves punkts 1267 Mbit/s Balts Power over Ethernet (PoE) | €126.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1267 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 400 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Atbalsta VLAN | |
| Ātruma limitēšana | |
| Bezvadu izolācija | |
| Joslas virzīšana | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| BeamForming | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Syslog | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Multiple SSIDs |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 205,5 mm |
| Dziļums | 181,5 mm |
| Augstums | 37,1 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| PoE adapteris ir komplektā | |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Atbalsta Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Strāvas patēriņš (maks) | 10,87 W |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows XP/Vista/7/8/10/11, Linux |