Ražotājs: TP-Link
Modelis: HX220(2-PACK)
EAN: 4897098684559
TP-Link HX220. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1800 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 574 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 1201 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPS, Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Multiple SSIDs. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Izejas spriegums: 12 V, Izejas strāva: 1 A
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link HX220 1800 Mbit/s Balts | €251.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1800 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Raidīšanas jauda (CE) | <20 dBm (2.4GHz), <23 dBm (5GHz) dBm |
| Raidīšanas jauda (FCC) | <30 dBm(2.4GHz), <30 dBm(5GHz) dBm |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2, WPA2-PSK, WPA3, WPS |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Multiple SSIDs |
| Atbalstīto SSID skaits | 6 |
| Dizains | |
| Izvietošana | Galds |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| WPS poga | Jā |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 89,5 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Protokli | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Android 4.4+ iOS 9.0+ |