Ražotājs: TP-Link
Modelis: EAP680
EAN: 4897098681534
TP-Link Omada EAP680. Maksimālais datu pārraides ātrums: 4804 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 1148 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 4804 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise,..., Service Set Identifier (SSID) funkcijas: Multiple SSIDs. Izejas spriegums: 12 V. Izvietošana: Griesti, Siena, Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: CE, RoHS. Antenas tips: Iekšējs, Antenas virziena veids: Omni-directional, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 5 dBi
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
TP-LINK TP-Link EAP680 Access P oint AX6000 | €199.79 |
|
eltek.lv |
Access TP-Link EAP680 | €217.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | Jā |
| 5 GHz | Jā |
| 6 GHz | Nē |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 4804 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 1148 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 5 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Automātiska kanāla atlase | Jā |
| Automātiskā kanālu skenēšana | Jā |
| MIMO | Jā |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Izplatīšanas spektra metode | OFDMA |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | Jā |
| Ātrā viesabonēšana | Jā |
| Atbalsta VLAN | Jā |
| Ātruma limitēšana | Jā |
| Bezvadu izolācija | Jā |
| Joslas virzīšana | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| BeamForming | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| Service Set Identifier (SSID) funkcijas | Multiple SSIDs |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | Jā |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Atiestates poga | Jā |
| LED indikatori | Jā |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 32,5 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jā |
| Izejas spriegums | 12 V |