Ražotājs: TP-Link
Modelis: TL-WA801ND V1
EAN: 0014444453865
TP-Link TL-WA801ND. Maksimālais datu pārraides ātrums: 300 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 300 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS. Vadības protokoli: SNMP. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Atbalsta Power over Ethernet (PoE): Passive PoE, Izejas spriegums: 9 V, Izejas strāva: 0,6 A
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
TP-LINK langaton tukiasema, 300Mbps, 802.11b/g/n, pass PoE | €33.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 300 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Modulācija | 16-QAM, 64-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Uztvērēja jutīgums | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPS |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Galds |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenas tips | Ārējs |
| Antenas virziena veids | Omni-directional |
| Antenas īpašības | Noņemama antena |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 5 dBi |
| Antenas savienotāja tips | RP-SMA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 181 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Augstums | 36 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| Protokli | |
| Vadības protokoli | SNMP |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Atbalsta Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Izejas spriegums | 9 V |
| Izejas strāva | 0,6 A |
| Izejas jaudas apraksts | 9VDC / 0.85A |
| Papildus informācija | |
| Pārraides jaudas diapazons | 0 - 20 decibeli uz milivatu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 310 mm |
| Iepakojuma dziļums | 223 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 600 g |
| Darbības rādītāji | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, 7 MAC OS NetWare UNIX Linux |