Ražotājs: Zyxel
Modelis: WSQ60-EU0201F
EAN: 4718937602520
Zyxel AC3000 Tri-Band WiFi System. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1733 Mbit/s, Bezvadu LAN datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1733 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. WAN pieslēgvieta: Ethernet (RJ-45). Maiņstrāvas ievades spriegums: 12 V, Ieejas strāva: 3 A, Enerģija patēriņš: 25 W. Izvietošana: Griesti, Galds, Siena, Produkta krāsa: Pelēks, LED indikatori: Status. Antenas īpašības: Iebūvēta antena
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ZYXEL WSQ60 | €448.78 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 1733 Mbit/s |
| Bezvadu LAN datu pārsūtīšanas ātrums (max) | 1733 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Modulācija | 256-QAM |
| Dizains | |
| Izvietošana | Griesti, Galds, Siena |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Atiestates poga | |
| LED indikatori | Status |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 9 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 236 mm |
| Dziļums | 178 mm |
| Augstums | 51,5 mm |
| Svars | 740 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 2 pcs |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| WAN pieslēgvieta | Ethernet (RJ-45) |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 12 V |
| Ieejas strāva | 3 A |
| Enerģija patēriņš | 25 W |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 4000 MB |
| Zibatmiņa | 512 MB |