Ražotājs: Zyxel
Modelis: WAC6502D-S-EU0101F
EAN: 4718937582464
Zyxel WAC6502D-S. Maksimālais datu pārraides ātrums: 866 Mbit/s, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Frekvences josla: 2.4 - 5 GHz. Drošības algoritma atbalstīts: 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK. Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Produkta krāsa: Balts, Sertifikācija: FCC Part 15C, FCC Part 15E, ETSI EN 300 328, EN 301 893, LP0002, EN 60601-1-2 FCC Part 15B, EN.... Antenas īpašības: Iebūvēta antena, Antenas sasniedzmības līmenis (max): 6 dBi
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 866 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvences josla | 2.4 - 5 GHz |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| Kanāla joslas platums | 80 MHz |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Modulācija | 16-QAM, 256-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, QPSK |
| Maksimālās varbūtības noteikšana (MLD) | |
| Cikliskās pārbīdes daudzveidība (CSD) | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA2, WPA2-PSK |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Atbalstīto SSID skaits | 16 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Sertifikācija | FCC Part 15C, FCC Part 15E, ETSI EN 300 328, EN 301 893, LP0002, EN 60601-1-2 FCC Part 15B, EN 301 489-1, EN 301 489-17, EN55022, EN55024, EN61000-3-2/-3, BSMI CNS13438 EN 60950-1, IEC 60950-1, BSMI CNS14336-1f |
| Iekšējs | |
| Antena | |
| Antenas īpašības | Iebūvēta antena |
| Antenu daudzums | 4 |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 6 dBi |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 236 mm |
| Dziļums | 227 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Svars | 961 g |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 308 mm |
| Iepakojuma dziļums | 323 mm |
| Iepakojuma augstums | 127 mm |
| Iepakojuma svars | 1,72 kg |