Ražotājs: Zyxel
Modelis: WAX610D-EU0105F
EAN: 4718937613076
Zyxel WAX610D-EU0105F. Maksimālais datu pārraides ātrums: 2400 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz): 575 Mbit/s, Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz): 2400 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: EAP, WEP, WPA, WPA2. Maiņstrāvas ievades spriegums: 12 V. Izvietošana: Siena, Produkta krāsa: Balts. Antenas tips: Iekšējs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ZYXEL WAX610D | €1929.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 2400 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (2,4 GHz) | 575 Mbit/s |
| Maksimālais datu pārraides ātrums (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| MIMO veids | Multi User MIMO |
| Atbalsta VLAN | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | EAP, WEP, WPA, WPA2 |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Attālās autentifikācijas iezvanes lietotāja pakalpojums (RADIUS) | |
| Dizains | |
| Izvietošana | Siena |
| Produkta krāsa | Balts |
| Antena | |
| Antenas tips | Iekšējs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -30 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 229 mm |
| Dziļums | 216 mm |
| Augstums | 64 mm |
| Svars | 780 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 5 pcs |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 12 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |