Ražotājs: Integral
Modelis: INSDX64G-100V10
EAN: 5055288441262
Integral 64GB HIGH SPEED SDHC/XC V10 100MB CLASS 10 UHS-I U1. Kapacitāte: 64 GB, Fleškartes tips: SD, Iekšējās atmiņas tips: UHS-I, Lasīšanas ātrums: 100 MB/s, UHS ātruma klase: Class 1 (U1), Video ātruma klase: V10. Produkta krāsa: Melns, Zils
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
INTEGRAL 64GB SD Card High Speed Memory SDXC Up To 100MB/S V10 UHS U1 | €8.39 |
|
www.pointer-it.si |
Spominska kartica SDXC 64GB Integral (INSDX64G-100V10) | €8.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Fleškartes tips | SD |
| Lasīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS-I |
| UHS ātruma klase | Class 1 (U1) |
| Video ātruma klase | V10 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils |
| Rakstīšanas aizsardzības slēdzis | Jā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24 mm |
| Dziļums | 2,1 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Svars | 2 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atmiņas spriegums | 2.7,3.6 V |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 93 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma augstums | 138 mm |
| Iepakojuma svars | 13 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |