| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEGRAL | €7.96 |
|
www.topbiz.fr |
Integral INMSD2GV2 mémoire flash 2 Go MicroSD | €15.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 2 GB |
| Fleškartes tips | MicroSD |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Rakstīšanas aizsardzības slēdzis | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 1 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Svars | 0,5 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 2.7 - 3.6 V |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Papildus informācija | |
| Plug and Play | |
| Iepakojuma garums | 8 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 93 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma augstums | 138 mm |
| Iepakojuma svars | 19 g |