Ražotājs: Samsung
Modelis: MB-MC512HA/EU
EAN: 8806090168345
Samsung Evo Plus. Kapacitāte: 512 GB, Fleškartes tips: MicroSDXC, Zibatmiņas klase: Klases 10, Iekšējās atmiņas tips: UHS-I, Lasīšanas ātrums: 100 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 90 MB/s, UHS ātruma klase: Class 3 (U3). Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret magnētiem, Iztur temperatūras maiņas, Ūdensdrošs, Noturība pret rentgena stariem, Produkta krāsa: Sarkans, Sudrabs, Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
Atminties kortelė Samsung EVO+ 512GB MB-MC512HA - kmobiles.lt | €95.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 512 GB |
| Fleškartes tips | MicroSDXC |
| Zibatmiņas klase | Klases 10 |
| Lasīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 90 MB/s |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS-I |
| UHS ātruma klase | Class 3 (U3) |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Sarkans, Sudrabs, Balts |
| Aizsardzības īpašības | Noturīgs pret magnētiem, Iztur temperatūras maiņas, Ūdensdrošs, Noturība pret rentgena stariem |
| Izturība | 10000 cikli loģiskajā sektorā |
| Sertifikācija | FCC, CE, VCCI, RCM |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 11 mm |
| Augstums | 1 mm |
| Svars | 0,25 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Atmiņas adapteris pievienots | SD |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85235190 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atmiņas spriegums | 2.7,3.6 V |