Ražotājs: Samsung
Modelis: MB-MD256SB/WW
Samsung MB-MD256S 256 GB MicroSDXC UHS-I klases 10 ir augstas veiktspējas atmiņas karte, kas ir izstrādāta, lai paplašinātu saderīgo ierīču uzglabāšanas jaudu. Ar tās plašo 256 GB jaudu, jūs varat saglabāt lielu daudzumu fotoattēlu, videoklipu, dokumentu un citu digitālo failu.
Šīs atmiņas kartes funkcijām ir UHS-I tehnoloģija, kas nodrošina ātru datu pārsūtīšanas ātrumu bez plaisām failu pārsūtīšanai un nemainīgai veiktspējai. Tā lasīšanas ātrums ir 180 MB/s, ļaujot jums ātri piekļūt un atgūt savus failus, savukārt rakstīšanas ātrums ir 130 MB/s, nodrošinot ātru un efektīvu datu uzglabāšanu.
MicroSDXC zibplēves kartes tips padara to saderīgu ar plašu ierīču klāstu, tostarp ar viedtālruņiem, planšetdatoriem, digitālajām kamerām un darbības kamerām. Tās 10. klases klasifikācija garantē uzticamu un pastāvīgu veiktspēju, kas padara to ideālu augstas izšķirtspējas fotoattēlu iegūšanai, pilnīga HD video ierakstīšanai un programmu bezproblēmu lietošanai.
Samsung MB-MD256S ir arī V30 video ātruma klase, kas nozīmē, ka tā var apstrādāt 4K UHD video ierakstīšanu un augstas kvalitātes attēlu iegūšanu bez jebkādas veiktspējas samazināšanās. Turklāt tā A2 lietojumprogrammas veiktspējas klase nodrošina ātru un reaģējošu lietojumprogrammas startēšanu, ielādes laikus un daudzuzdevumu veikšanu.
Ar savu kompaktu un vieglu dizainu šī atmiņas karte ir viegli pārnēsājama un var tikt izmantota kā ērta uzglabāšanas risinājums cilvēkiem, kas ir vienmēr kustībā. Neskatoties uz to, vai jūs esat profesionāls fotogrāfs, aizrautīgs video veidotājs vai vienkārši persona, kam ir nepieciešama papildu uzglabāšanas vieta digitālajiem failiem, Samsung MB-MD256S 256 GB MicroSDXC UHS-I klases 10 ir uzticams un efektīvs izvēle.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Fleškartes tips | MicroSDXC |
| Zibatmiņas klase | Klases 10 |
| Lasīšanas ātrums | 180 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 130 MB/s |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS-I |
| Video ātruma klase | V30 |
| Pielietojuma veiktspējas klase | A2 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Zils |
| Izturība | 10000 cikli loģiskajā sektorā |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 1 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Svars | 0,25 g |