Ražotājs: Samsung
Modelis: MB-SD256H/EU
EAN: 8806090482113
Samsung PRO Plus. Kapacitāte: 256 GB, Fleškartes tips: SDXC, Zibatmiņas klase: Klases 10, Iekšējās atmiņas tips: UHS-I, Lasīšanas ātrums: 100 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 90 MB/s, UHS ātruma klase: Class 3 (U3). Aizsardzības īpašības: Aukstumizturīgs, Karstumizturīgs, Noturīgs pret magnētiem, Neplīstošs, Ūdensdrošs,...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 256 GB |
| Fleškartes tips | SDXC |
| Zibatmiņas klase | Klases 10 |
| Lasīšanas ātrums | 100 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 90 MB/s |
| UHS ātruma klase | Class 3 (U3) |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS-I |
| Īpašības | |
| Aizsardzības īpašības | Aukstumizturīgs, Karstumizturīgs, Noturīgs pret magnētiem, Neplīstošs, Ūdensdrošs, Noturība pret rentgena stariem |
| Sertifikācija | FCC, CE, VCCI, RCM |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 32 mm |
| Dziļums | 2,1 mm |
| Augstums | 24 mm |
| Svars | 1,75 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85235190 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atmiņas spriegums | 2.7,2.8,3.3,3.6 V |