Ražotājs: Silicon Power
Modelis: SP016GBSDHCU3V10
EAN: 4712702634365
Silicon Power SDHC 16GB. Kapacitāte: 16 GB, Fleškartes tips: SDHC, Lasīšanas ātrums: 90 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 45 MB/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER SUPERIOR | €8.19 |
|
www.gangaelectronica.es |
Silicon Power SDHC Card Superior UHS-1 U3 16GB | €12.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Fleškartes tips | SDHC |
| Lasīšanas ātrums | 90 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 45 MB/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 24 mm |
| Dziļums | 2,1 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85235190 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |