Ražotājs: V7
Modelis: VPMD64GU3
EAN: 0662919108194
V7 VPMD64GU3. Kapacitāte: 64 GB, Fleškartes tips: MicroSDXC, Zibatmiņas klase: Klases 10, Iekšējās atmiņas tips: UHS-III, Lasīšanas ātrums: 95 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 30 MB/s, UHS ātruma klase: Class 3 (U3), Video ātruma klase: V30. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Atmiņa | |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Fleškartes tips | MicroSDXC |
| Zibatmiņas klase | Klases 10 |
| Lasīšanas ātrums | 95 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 30 MB/s |
| Iekšējās atmiņas tips | UHS-III |
| UHS ātruma klase | Class 3 (U3) |
| Video ātruma klase | V30 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 1 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85235190 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Atmiņas adapteris pievienots | SD |
| Iepakojuma platums | 128,8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 6,35 mm |
| Iepakojuma augstums | 90,9 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |