Ražotājs: Oral-B
Modelis: 80318254
EAN: 4210201215264
Oral-B 80318254. Sukas galviņas iekļautas, daudzums: 2 pcs, Produkta krāsa: Melns, Izcelsmes valsts: Vācija. Svars: 11 g. Iepakojuma platums: 18 mm, Iepakojuma dziļums: 60 mm, Iepakojuma augstums: 220 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Oriģinālās kastes platums: 126 mm, Kastes garums (Master): 149 mm. Iekšējā iepakojuma daudzums: 6 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Dantų šepetėlio antgaliai Oral-B EB50-2BK 2vnt. | €23.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Sukas galviņas iekļautas, daudzums | 2 pcs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apmaiņa | |
| Duālā sukas galviņa | |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Savienojamie produkti | Oral-B Genius; Oral-B Smart, Oral-B Pro,Oral-B Vitality, Oral-B Trizone, Oral-B Teen, Oral-B Triumph, Oral-B AdvancePower |
| Savietojamība | alle Oral-B elektrische tandenborstels, behalve Oral-B Pulsonic |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 11 g |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 126 mm |
| Kastes garums (Master) | 149 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 237 mm |
| Kastes svars (Master) | 523,4 g |
| Daudzums Master kastē | 12 pcs |
| Daudzums transportējamā kastē | 2 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 25,1 g |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma platums | 18 mm |
| Iepakojuma tips | blister-pack |
| Iekšējā iepakojuma daudzums | 6 pcs |