| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Driveh Fru 500G Hdd | €598.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB |
| USB versija | 2.0 |
| Diskdzinis | |
| Cietā diska ietilpība | 500 GB |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5400 RPM |
| Tips | HDD |
| Lasīšanas ātrums | 30 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 25 MB/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošana no kopnes | USB |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 154 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 67 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |