| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP External SSD P800 256GB, 2400/1200 MB/s, Thunderbolt 3 Type-C | €235.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| SSD disks | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| NVMe | |
| Lasīšanas ātrums | 2400 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1200 MB/s |
| Savienojamība | |
| USB savienotājs | USB Veids-C |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| Thunderbolt versija | 3 |
| Wi-Fi | |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 5.2 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0.8 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 141 mm |
| Dziļums | 72.4 mm |
| Augstums | 18.5 mm |
| Svars | 208 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |