Ražotājs: Philips by Signify
Modelis: 16351/93/16
EAN: 5413987120268
Philips Ekorežīmi Sienas lampa. Tips: Āra sienas apgaismojums, Produkta krāsa: Antracīts, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Stiprinājuma / vāka veids: E27, Spuldžu skaits: 1 spuldze(-s), Spuldzes tips: Fluorescentisks. Barošanas avota veids: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50-60 Hz. Platums: 101 mm, Dziļums: 118 mm, Garums: 118 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 132 mm, Iepakojuma dziļums: 1180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Seinavalgusti Philips 16351/93/16 Antratsiithall Alumiinium 15 W E27 970 Lm A (4000 K) (Soe Valge) ( | €53.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Āra sienas apgaismojums |
| Produkta krāsa | Antracīts |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| International Protection (IP) code | IP44 |
| Nokrišņu | |
| Aizsardzības klase | II |
| Piemērots āram | Dārzs, Patio |
| Maināms gaismas avots | |
| Stikla krāsa | Balts |
| Apgaismojuma tips | Mūsdienu |
| Piemērots istabām | Dārzs, Patio |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50-60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Lampas | |
| Stiprinājuma / vāka veids | E27 |
| Spuldžu skaits | 1 spuldze(-s) |
| Spuldzes ( -s) | |
| Spuldzes tips | Fluorescentisks |
| Lampas jauda | 15 W |
| Gaismas krāsa | Silti balta |
| Spuldzes spriegums | 230 V |
| Spuldzes kalpošanas laiks | 10000 h |
| Krāsu temperatūra | 2700 Kelvina grādos |
| Gaismas plūsma | 970 lūmens |
| lampu tehnoloģija | |
| Saderīgo spuldžu energoefektivitātes klases | D, E |
| Ekvivalents spuldze jauda | 75 W |
| Rezerves spuldzes jauda (max) | 15 W |
| Acu komforts | |
| Kopējā gaismas plūsma (slēpta) | 970 lūmens |
| Ergonomika | |
| Armatūra aptumšojama | |
| Pārvaldāms ar tālvadības pulti | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 132 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1180 mm |
| Iepakojuma augstums | 265 mm |
| Iepakojuma svars | 1,23 kg |
| Iepakojuma neto svars | 889 g |
| Iepakojuma bruto svars | 1,23 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101 mm |
| Dziļums | 118 mm |
| Garums | 118 mm |
| Augstums | 212 mm |
| Svars | 889 g |
| Papildus informācija | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, B, C, D, E |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| EAN/UPC/GTIN (paketē) | 5413987609862 |
| Loģistiskie dati | |
| 12NC Logistic kods (-i) | 915003761401 |
| SAP EAN/UPC vienam gabalam | 5413987120268 |
| Tehniskās detaļas | |
| Neto svars | 889 g |
| Dārza platība | Backyard |
| Viena gabala SAP EAN bruto svars | 1233 g |
| Viena gabala SAP augstums | 265,000 cm |
| Viena gabala SAP garums | 118,000 cm |
| Viena gabala SAP platums | 132,000 cm |