Ražotājs: ATEN
Modelis: CL6708MW-ATA-2XK06SG
EAN: 5711783215806
ATEN CL6708MW. Tastatūras pieslēgvietas tips: USB, Peles pieslēgvietas tips: USB, Video pieslēgvietas tips: DVI/DisplayPort. Maksimālā izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Skenēšanas intervāls: 1,255 s. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U, Tastatūras valoda: Spāņu. Ekrāns: LCD, Displeja diagonāle: 43,9 cm (17.3"). Maiņstrāvas ievades spriegums: 100-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN CL6708MW KVM-lüliti Püstikmontaaž Must | €2835.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Automātiskā komutācija | |
| Skenēšanas intervāls | 1,255 s |
| DDC2B atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Datoru skaits | 64 |
| Tastatūras pieslēgvietas tips | USB |
| Peles pieslēgvietas tips | USB |
| Video pieslēgvietas tips | DVI/DisplayPort |
| Dizains | |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Tastatūras valoda | Spāņu |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāns | LCD |
| Displeja diagonāle | 43,9 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 689,2 mm |
| Dziļums | 480 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 12,7 kg |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |